Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок №7






Тема: Моя сім’я.

Мета: Повторити, активізувати знання лексики. Ввести нові ЛО. Формувати вміння вживати структуру I have got …. Ознайомити з присвійними займенниками my, his, her. Практикувати у вимові англійських звуків [u: ], [w], [ð ], [θ ]; формувати вміння складати монологічне висловлювання про свою сім’ю. Розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам'ять. Виховувати повагу до рідних, близьких. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання. Відеозапис мультфільму “Learning English with Ozmo” ч.2, тематичні малюнки, картки-звуки, картки-цифри, лічильний матеріал.

Хід уроку

І. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils!

Pupils: Good morning, teacher!

How do you do Hatty?

How do you do?

I hope you are well, Hatty!

I hope you are too.

Teacher: I hope you are well too.

- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку: «Сім’я», тому ми вивчимо нові слова за цією темою. Ви також повинні навчитися розповідати про свою родину.

2. Фонетична розминка.

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [u: ], [u: ], [u: ], good, book, soon;

[w], [w], [w], what, why, when;

[ð ], [ð ], [ð ], this, that, mother;

[θ ], [θ ], [θ ], thin, thick, Mathematics.

Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.

3. Мовленнєва зарядка.

- What’s your name?

- Where are you from?

- How old are you?

- How are you?

ІІ. Основна частина.

1. Повторення вивченого матеріалу.

1) Повторення назв усіх цифр.

(На партах в учнів розкладені картки з цифрами.)

- Look! You have got cards on your desks. Take the card and show me. (Вчитель, не перекладаючи на українську мову, демонструє, що повинні зробити учні.)

- Show me the card 5. (2, 4, 1, 6, 3, 7, 9, 8, 10). Thank you! You are right!

2) Лічба в межах 10.

(На дошці вивішений малюнок їжачка з кошиком).

- This is a hedgehog. These are some apples. How many apples? Count, please!

- These are some mushrooms. How many mushrooms? Count, please!

2. Подання нового матеріалу.

- Look at the picture. This is a family. Repeat after me family.

- Who is this? This is a mother. Repeat after me mother.

- Who is this? This is a father. Repeat after me father.

- Who is this? This is a sister. Repeat after me sister.

- Who is this? This is a brother. Repeat after me brother.

3. Закріплення. Гра “Be attentive! ”

(Учитель показує на малюнок і називає члена родини. Якщо вчитель говорить правильно, учні повторюють, якщо ні - мовчать).

- Repeat after me This is a father.

- This is a mother.

- This is a sister.

- This is a brother.

4. Фізкультхвилинка.

Walking, walking,

Walking, walking,

Hop! Hop! Hop!

Hop! Hop! Hop!

 

Running, running, running,

Running, running, running,

Now let’s stop!

Now let’s stop!

5. Закріплення вивченого. Робота з підручником.

- Open your books on page 16 (шістнадцять). Listen and repeat. (Впр.1)

- Look and say. (Впр.2)

- Listen and repeat. (Впр.3) Вивчення віршика.

- Listen and repeat. (Впр.4)

- Work in pairs. (Впр.5).

6. Робота в зошиті. РЗ сс.9-10.

7. Аудіювання. Перегляд мультфільму.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази.

- The lesson is over. Thank you. Goodbye!

Урок№8

Тема. Моя родина.

Мета. Повторити, активізувати, розширити знання лексичного матеріалу. Формувати вміння ставити питання What’s your mother’s name?, давати на нього відповідь; описувати якості людини (nice, kind, happy). Практикувати у вимові англійських звуків [w], [z], [ð ], [θ ], складанні невеликих висловлювань в межах вивченої теми. Розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам'ять, мислення; вміння працювати в парах. Виховувати культуру спілкування, любов до рідних, уважне ставлення до оточуючих. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання. Картки-звуки, тематичні малюнки.

Хід уроку

І. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils!

Pupils: Good morning, teacher!

How do you do Hatty?

How do you do?

I hope you are well, Hatty!

I hope you are too.

Teacher: I hope you are well too.

- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку «Моя родина». Ми навчимося говорити, як звати наших рідних, будувати невеликі висловлювання.

2. Фонетична розминка.

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [w], [w], [w], what, why, when;

[z], [z], [z], his, mother’s, father’s;

[ð ], [ð ], [ð ], this, that, mother;

[θ ], [θ ], [θ ], thin, thick, Mathematics.

Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.

3. Мовленнєва зарядка:

а) повторення вивчених ЛО, робота за малюнками

- Who is this? - This is a mother.

- Who is this? - This is a father.

- Who is this? - This is a sister.

- Who is this? - This is a brother.

б) вивчення віршика “A Happy Family”

This is a father. This is a mother.

This is a sister. This is a brother.

Father, mother, sister, brother

Hand in hand with one another.

ІІ. Основна частина.

1. Повторення фраз, вивчених на минулому уроці.

- Have you got a father? - Yes, I have.

- Have you got a mother? - Yes, I have.

- Have you got a sister (brother)? - No, I haven’t.

2. Введення нових фраз. Робота з фотографіями.

- Look at this photo. This is my family. This is my mother. Her name is Olga Ivanivna. (Діти повинні без перекладу здогадатися, про що йдеться). This is my fahter. His name is Volodymyr Serhiyovych. This is my sister. Her name is Svitlana.

- What’s your mother’s / father’s / sister’s / brother’s name?

- Her /his name is …

3. Закріплення. Робота в парах.

- Ask each other about your relatives’ names. (Запитайте оди в одного про імена ваших родичів.)

4. Фізкультхвилинка.

(Повторення фрази How old are you? Вивчення пісні з рухами).

How old are you? How old are you? How old are you?

I’m 5 years old. I’m 6 years old. I’m 7 years old. I’m 8.

I’m 9 years old. I’m 10 years old. I’m 11 years old. I’m 12.

I’m 5. I’m 6. I’m 7. I’m 8. I’m 9. I’m 10.

5. Робота за підручниками. Вивчення прикметників.

Open your books on page 18.

- Look, listen, repeat after me. He is nice. She is kind. We are happy.

- Look at the exercise 3 and say after me. Jane is my sister. She is 9. Alex is my friend. He is kind. This is me and this is my sister. We are happy. This is Mary. She is nice.

6. Закріплення. Розвиток навичок монологічного мовлення. Складання подібних висловлювань про своїх родичів за фотографіями.

7. Робота в зошитах. РЗ сс.11-12.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази. Принесіть, будь ласка, фото своїх родичів. - The lesson is over. Thank you. Goodbye!

 


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.011 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал