Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.⇐ ПредыдущаяСтр 14 из 14
Урок 3
ТЕМА УРОКУ. Використання адресної книжки та списків розсилання. Етикет електронного листування. Правила безпечного користування електронною скринькою МЕТА УРОКУ: Навчальна: Сформувати в учнів навики роботи з адресною книгою та списками розсилання. Розвиваюча: Розвивати логічне мислення, просторову уяву, збагачувати мовлення учнів; розвивати в учнів інтерес до предмету, інформаційну культуру та вміння аналізувати та робити висновки. Виховна: Виховувати коректність і тактовність при електронному листуванні; прищеплювати навички самостійної роботи ОБЛАДНАННЯ: комп’ютери кабінету з виходом в мережу Інтернет, мультимедійний проектор, програмне забезпечення. ТИП УРОКУ: урок засвоєння нового матеріалу. ХІД УРОКУ. І. Організація класу до уроку Перевірки наявності та готовностіучнів до уроку. Створення позитивного настрою для проведення уроку. ІІ. Перевірка домашнього завдання. - Які стандартні папки існують у поштовій скриньці на поштовому сервері? Поясни призначення кожної. - Які розділи в службовій частині електронного листа є обов’язковими для заповнення? Чому? - Які дії можна виконувати з електронними повідомленнями? - Чи можна записати в полі Кому при заповненні бланка електронного листа кілька адрес? - Чим відрізняються дії Відповісти і Переслати при електронному листуванні? - За якими ознаками можна визначити, що до електронного листа було прикріплено та надіслано файл? Як переглянути вміст вкладеного файла ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. «А чи знаєте ви, що…» Дослідження англійських учених глибоко шокували лінгвістів. Виявляється, абсолютно неважливо, в якому порядку розташовані букви в слові. Головне, щоб перша і остання були на своїх місцях. Що стосується всіх останніх букв, то вони можуть бути поставлені в повному безладі – все одно ми прочитаємо текст без проблем. У словах всі букви переплутались, вам треба правильно прочитати електронного листа.
|