Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
ІV. Практичне завдання.Стр 1 из 2Следующая ⇒
Урок № 13 Тема. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів з розгалуженням, у визначеному навчальному середовищі виконання алгоритмів. Мета: навчальна: перевірити вміння учнів записувати алгоритм у вигляді команд для виконавця; виховна: виховувати дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки, толерантного ставлення до товаришів, зацікавленості у вивченні предмета розвивальна: розвивати пізнавальний інтерес, навики роботи з середовищем виконання алгоритму; алгоритмічне мислення, пам'ять, уважність. Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок. Обладнання та наочність: ПК із встановленими ОС і середовищем Scratch, проектор з інтерактивною дошкою. Хід уроку І. Організаційний етап. Вітання з класом. Перевірка присутності і готовності учнів до уроку. Перевірка виконання домашнього завдання.
ІІ. Оголошення теми, мети уроку. ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Актуалізація знань. Дати відповіді на запитання 1. Які типи алгоритмів ви знаєте? 2. В яких випадках застосовують алгоритми з розгалуженням? 3. Які оператори називають умовними? 4. Подайте приклади використання умовного оператора у скороченій формі? 5. Подайте приклади використання умовного оператора у повній формі? Скласти проект, який допоможе дівчинці за віком визначити чи є ти учнем 7 класу. (Учитель створює проект з демонстрацією і коментарями до нього.) ІV. Практичне завдання. Практична робота складається із двох частин. Першу частину учні виконують у зошитах, другу у середовищі Scratch. Перша частина
Фізкультхвилинка Додаток А1 Друга частина. Інструктаж з техніки безпеки.
На малюнках нижче подано результати виконання такої програми для різних величин n.
|