Главная страница
Случайная страница
КАТЕГОРИИ:
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Письмо Урок 4 Дата 15.01.2016
Тема «Звук [Ґ], букви Ґґ. Письмо маленької літери _____»
Мета. ознайомити учнів з літерою Ґґ («ґе»), її назвою та звуковим значенням; формувати навички читання слів з цією літерою, навчити учнів писати малу рукописну букву Ґ, склади, слова і речення з нею, поєднувати її з іншими буквами; закріплювати навички звуко-буквеного аналізу слів; вчити дітей поділяти слова на склади;. розвивати логічне мислення дітей, уміння групувати предмети за певними ознаками; виховувати допитливість, працелюбність.
Обладнання: телевізор, відеозапис мультанімації пісні «Алфавіт», «Коник», картка з друкованою і рукописною літерою Ґ, аудіозаписи: «Скоромовка», «Склад», «Окличне, неокличне речення», відеозапис «Алгоритм написання букви Ґ», малюнок фотоапарату.
| Організаційний момент
| 1 хв
|
| Бесіда про навчальний предмет «Письмо» і навчальну книгу «Письмо». Вправляння у дотриманні правил шкільного життя.
| 2 хв
|
| 3.1. Формування (закріплення) знань про букви. Читання скоромовки. Розвиток навички швидкого, свідомого читання цілими словами.
3.2. Робота в зошиті.
Вправа 2-3. Вивчення алгоритму написання малої рукописної букви Ґ. Повторення основних елементів з яких складаються рукописні літери: подовжена похила з нижнім лівим заокругленням.
Вправа 4. Робота в робочому зошиті. Словниковий диктант. Розвиток зорової і слухової пам’яті учнів. Формування навичок роботи в робочому зошиті.
3.3. Фізкультхвилинка під мультанімацію «Алфавіт»
| 5 хв
5 хв
5 хв
2 хв
|
|
|
|
|
|
|
| 4.1. Вправа 5. Формування знань про схожість літер в українській абетці.
4.2. Робота в зошиті.
Вправа 6. Формування знань про з’єднувальну лінію і середнє з’єднання. Закріплення написання літери Ґ, склади і слова з нею.
Вправа 10. Вправа «Фотоапарат». Розвиток зорової пам’яті учнів, закріплення вміння побудови звукової моделі слова «ґанок».
Вправа 11. Формування каліграфічних навичок письма. Вивчення правила написання речення – написання слів у реченні, написання першого слова речення з великої букви.
4.3 Фізкультхвилинка під мультанімацію «Коник».
4.4.Вправа 12. Робота в зошиті. Розвиток пам’яті. Вивчення вірша.
Вправа 13. Повторення правила поділу слів на склади. Вправляння дітей у поділі слів на склади.
Вправа 14-16. Формування поняття «окличне, неокличне речення». Сприяти формуванню каліграфічних навичок письма. Повторення вивченого про спонукальні речення. Закріплення вміння орієнтуватися у робочому зошиті.
| 2 хв
2 хв
2 хв
4 хв
2 хв
2 хв
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Підсумок уроку
| 1 хв
|
Данная страница нарушает авторские права?
|