Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






V. Розв’язування вправ .






Тема: Застосування інтеграла до обчислення площ плоских фігур

Мета:

Ø Формувати вміння та навички знаходити площі плоских фігур;

Ø Виховувати культуру алгоритмічного та логічного мислення;

Ø Розвивати вміння приймати самостійні рішення.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань. (Слайди 2-6)

 

 

Які із заштрихованих фігур є криволінійними трапеціями? (На слайді)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ІІІ. Площі плоских фігур

1. Історична довідка підготовлена учнем.

2.

 

 
 

 

 

 

 


2. Як записати площу заштрихованої фігури, як суму або різницю площ криволінійних трапецій обмежених графіками відомих функцій? (Слайди 7-12)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІV. Установіть відповідність (Слайд 13)

 

 

V. Розв’язування вправ.

1. Робота в групах

 

 

2. Заповни пропуски. Робота з класом

 

 

 

 

3. Розв’язування прикладних задач (2 учні підготували практичні задачі)

 

 

 

 

4. Розв’язування задач підвищеної складності

 

 

Побудуємо графіки за допомогою перетворень. Отримана фігура симетрична відносно осі Оу; досить розглянути її при .


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.007 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал