Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Тема уроку: Складання прикладів на додавання і віднімання за малюнками. Многокутники. Обчислення значень виразів ⇐ ПредыдущаяСтр 10 из 10
Урок 33 Навчальна мета: формувати в учнів уміння складати рівності на додавання і віднімання за малюнками, порівнювати числа, розпізнавати многокутники у конфігурації декількох фігур; Розвиваюча мета: розвивати навички каліграфічного письма; Виховна мета: сприяти розвитку навичок вміння сидіти за партою, працювати з підручником та демонстраційним матеріалом, виховувати старанність Корекція знань: сприяти розвитку навичок виконувати дії за зразком, повторювати дії вчителя чи учнів. Хід уроку 1. Організаційний момент 2. Повторення вивченого матеріалу 2.1. Весела лічба • Кошенят двох хлопчик взяв, Молока їм в мисці дав. Вісім в кошику сидять, Їсти хочуть та нявчать. Годувати треба всіх. Скільки разом буде їх?
• У живім куточку в школі Є три рибки у воді, Ще сім рибок дасть Миколка. Скільки буде риб тоді? 2.2. Усна лічба Гра «Хто більше?» Учитель виставляє на дошці по черзі картки з цифрами 9; 8; 7; 6. Учні називають усі можливі приклади для складу цих чисел. 2.3. Завдання на увагу. «Відшукай цифру» — Якої цифри тут немає? 3. Фізкультхвилинка (Музична фізкультхвилинка «Мій друг песик») 4. Розвиток математичних знань. Робота за підручником (с. 40)
Завдання 1 — Скільки грибів наколов їжачок? Скільки грибів на галявині? Скільки всього грибів на малюнку? Скільки синичок сидить на годівничці? Скільки синичок на гілці? Скільки всього синичок на малюнку? Скільки книжок лежало у стопці? Скільки книжок несе зайчик? Скільки всього книжок на малюнку? — За малюнками складіть і розв’яжіть приклади на додавання. Завдання 2 — Скільки було квітів? Скільки квітів зірвали? Скільки квітів залишилося? Скільки було яєць? Із скількох зробили яєчню? Скільки залишилося яєць? Скільки було цукерок? Скільки з’їли? Скільки цукерок залишилося? — За малюнками складіть і розв’яжіть приклади на віднімання.
Завдання 3 — Які фігури ви бачите на малюнку? Що у них спільного? Що відмінного? — Трикутники, чотирикутники, п’ятикутники називають многокутниками. Многокутники мають кути, сторони, вершини. За якою ознакою многокутники об’єднані в групи? Скільки кутів, сторін, вершин має шестикутник? А восьмикутник?
Завдання 4 — Обчисліть. Прочитайте вирази з однаковими відповідями. Решту прикладів прочитайте так, щоб відповіді звучали у порядку зростання. Завдання 5 — Скільки трикутників на малюнку? (9) А чотирикутників? (3)
5. Фізкультхвилинка – релаксація (закривають діти очі та слухають музику) 6. Тренувальні вправи на закріплення вивченого матеріалу 6.1. Гра «Яке число загубилося?» 6.2. Порівняння чисел 8 і 7 5 і 3 6 і 2 4 і 9 3 і 1 — Використовуйте тільки слово «менше». 6.3. Гра «Знайди цифру» Залетіли в клас синиці, подзьобали одиниці. Залетіли сойки й склювали двійки. Залетіли горобці, і не стало цифри три. Повідомити вас прошу, де стояли цифри ці? — До якої групи тварин належать синиці, сойки, горобці? (Птахи) — Хто такі птахи? (Це тварини, тіло яких укрито пір’ям.)
7. Підсумок уроку. Рефлексія — Скільки чисел ми вивчили? — Назвіть їх у порядку зростання. — Яке число найменше? Яке число найбільше? — Які геометричні фігури ви знаєте?
|