Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Добрати програмовий зміст і завдання до основної частини фізкультурного заняття для дітей середньої групи.
Конспект фізкультурного заняття «На кожній станції зійду» Мета: формування прагнення займатися фізичною культурою Завдання: - Виховувати вміння узгоджувати свої рухи з характером і ритмом музики; - Розвивати вміння самостійно виконувати рухи за завданням дорослого; - В ході рухливої гри виховувати спритність і вправність. Обладнання: дві гімнастичні лави, 5 обручів, 2 дуги, «тунель», м'ячі за кількістю дітей, мішечки з піском, стрічки за кількістю дітей. Хід заняття: Вихователь: діти, ви любите подорожувати? Тоді ми сьогодні вирушаємо в подорож на поїзді. Ви будете пасажирами «вагончиках», а я - «паровозом». На зупинках ви - пасажири будете виходити і розминатися. Домовилися? У подорож потрібно вирушати з гарним настроєм. Давайте посміхнемося один одному і побажає щасливої дороги. А тепер нам пора - вставайте один за одним і рушимо в дорогу. (повільна ходьба з прискоренням, швидка ходьба, замедляющаяся перед зупинкою) Вихователь: А ось і перша зупинка. Ця станція називається «Бадьорить». Як ви думаєте, що ми тут будемо робити? (припущення дітей). На цій станції, хлопці, ми будемо танцювати. (під веселу музику з показу вихователя діти виконують розминку - танцювально-ритмічні рухи) Вихователь: Хлопці, хочете покататися на поїзді ще? За сигналом «паровоза» діти «сідають у вагончики» і їдуть далі. (ходьба зі зміною темпу) Вихователь: Наступна станція називається «Спортивна». Як ви думаєте, що ми будемо робити? Виконувати вправи. Потоковим методом діти виконують рухи: ✓ Стрибки з обруча в обруч, покладені на лавки; ✓ Підлізання під дуги - спосіб подлезания обумовлюється вихователем або обирається самими дітьми, і пролезание в «тунель»; ✓ Ведення м'яча однією рукою; ✓ Ходьба з мішечком на голові). Примітка: Вихователь стежить за станом дітей. Якщо потрібно, між виконанням рухів можна провести гру малої рухливості, давши можливість дітям відпочити. Сигнал «Паровоза», діти «їдуть» далі. (ходьба зі зміною темпу) Вихователь: Їхали ми їхали і приїхали на станцію «Ігрова». Як ви думаєте, що ми будемо робити? Так, звичайно, грати. (Проводиться рухлива гра за вибором вихователя або вибору дітей. У нашому випадку - «Ловишки з стрічкою»). Вихователь: Сьогоднішня подорож підійшла до кінця. Нам пора повертатися назад. Сідаєте в поїзд. (Ходьба зі зміною темпу) Вихователь: Ось ми і повернулися в дитячий сад. Хлопці, вам сподобалося подорожувати? Давайте, я буду називати станції, а ви будете плескати. За вашим гучних оплесків я дізнаюся яка станція вам сподобалася більше за інших. Добре, вам сподобалися всі станції. Чи ви хочете відправитися в подорож ще? Тоді я прошу вас подумати і намалювати на яких станціях ви хотіли б зробити зупинки. Післядія: малювання.
|