Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
І. Мотивація. ü Фонетична зарядка.
ü Привітання. ü Фонетична зарядка. ~ Учні співають разом з вчителем пісню «Guten Morgen!» II. Основна частина уроку. ü Робота з підручником. St 20, Ü bung 1. ~ Seht das Bild an. Hö rt zu und sprecht nach. ü Лексичні вправи. ~ Blindekuh. / Одному учневі зав’язують очі. Він ловить одного із своїх товаришів. Далі учні запитують його: - Wer ist das? - Das ist Wlad. - Nein./Ja. Спійманий стає ведучим, якщо його відгадають з першого разу. ü Робота з картками. ~ Kette. ~ Робота з новими цифрами. ~ Ich bin bester Telefonist. / Потрібно назвати правильно номер телефону, який вчитель пише на дошці: 34 25 16 – drei-vier, zwei-fü nf, eins-sechs. ü Фізкультхвилинка. ü Аудіювання. St 111, Ü bung 4. ü Робота в парах. ~ Spielt die Szene mit Figurenpuppen vor. / Відтворення почутого діалогу з допомогою пальчикових ляльок. III. Рефлексія. ~ Визначення настрою. ~ Підсумки уроку. Ihr arbeitet heute gut und fleiß ig. Ich bin sehr zufrieden. Die Stunde ist zu Ende. Кінець уроку. Wir machen Schluss. Попрощаємося: Tschü ss! v Stunde 8. Das sind meine Sache / Це мої речі Мета: - вчити запитувати про речі, акцентувати увагу на вживання присвійного займенника mein(e); - тренувати дітей працювати у парах і групах; - розвивати навички аудіювання та усного мовлення; - сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови. Тип уроку: комбінований. Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь. Завдання Навчальні: ü формувати вміння запитувати про речі, вживати присвійний займенник mein(e) відповідній формі; ü розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови; ü розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя; ü розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах; ü формувати вміння працювати з книжкою. Розвиваючі: ü розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі; ü розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки; ü розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення. Виховні: ü виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови; ü виховувати ввічливість, толерантність; ü вчити об’єктивно оцінювати діяльність однокласників. Загальноосвітні: ü розширювати загальний і філологічний кругозір дітей; ü розвивати пізнавальний інтерес у учнів. Обладнання: підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач. Хід уроку
|