Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
І. Мотивація. ü Привітання. Повідомлення теми уроку.
ü Привітання. Повідомлення теми уроку. ü Фонетична зарядка. Zahlreim. 1, 2, 3 – rische, rische, rei. 4, 5, 6 - rische, rische, rex. II. Основна частина уроку. ü Мовна розминка. ~ Wir wiederholen die Zahlen. / Учні рахують хором, потім по одному. ü Робота з картками. ~ Was fehlt? ~ Rate mal! / Вчитель показує картку зворотною стороною, учні відгадують, що зображено. ~ Beantworte die Frage. / Вчитель показує картки і вказує на того, хто повинен називати. ü Робота з підручником. St 23, Ü bung 1. ~ Hö r zu und zeige die Bildkarte. ü Фізкультхвилинка з музичним супроводом. Wir springen als Hasen im Wald, Wir gehen als Katze im Haus, Wir fliegen als Fliegen, Wir rechnen als Sie. ü Робота в парах. ~ Відпрацювання діалогів. Один в парі показує картку і ставить питання, інший відповідає. Потім навпаки. - Was ist das? - Das ist mein Ball. III. Рефлексія. ü Робота в групах. ~ Вибирається ведучий, який показує картки і ставить питання учасникам групи. ~ Підсумки уроку. Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Ich bin sehr zufrieden. Die Stunde ist zu Ende. v Stunde 9. Farben / Кольори Мета: - вивчити назви кольорів, вчити характеризувати предмети; - тренувати дітей працювати у парах і групах; - розвивати навички аудіювання та усного мовлення; - сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови. Тип уроку: комбінований. Вид (форма) уроку: урок з елементами гри. Завдання Навчальні: ü відпрацювати мовленнєві зразки з теми уроку; ü розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови; ü вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя; ü розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах; ü формувати вміння працювати з книжкою. Розвиваючі: ü розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі; ü розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки; ü розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення. Виховні: ü виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови; ü виховувати ввічливість, толерантність; ü вчити об’єктивно оцінювати діяльність однокласників. Загальноосвітні: ü розширювати загальний і філологічний кругозір дітей; ü розвивати пізнавальний інтерес у учнів. Обладнання: підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач. Хід уроку
|