Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Урок 44
Тема: Міні – проект. Рослини - мандрівники Мета: допомогти учням ознайомитись з рослинами – мандрівниками, їх видовою різноманітністю, встановити причини поширення рослин за межі історичної батьківщини; розвивати вміння працювати з інформаційними джерелами, інтернет-ресурсами, вміння планувати свої дії, працювати в колективі; виховувати самостійність Обладнання: картки, ілюстрації, інформаційні додатки.
Тип уроку: уроку засвоєння практичних знань і вмінь.
Хід уроку І. Організація класу Створення позитиву " Кулька добра" Тремо долоні одна об одну, щоб відчути тепло. Розводимо руки на невелику відстань. Відчуваємо тепло? Усе своє тепло, доброту своїх сердець вкладаємо в уявну кульку. Продовжуємо її ліпити руками, а тепер разом з усмішкою даруємо своєму сусіду по парті. ІІ. Актуалізація опорних знань
1) Наукові назви видів складаються: з одного слова В трьох слів Б двох слів Г чотирьох слів 2) Вид — це: А окремий організм Б сукупність організмів, які подібні за особливостями будови та процесами життєдіяльності, вільно схрещуються між собою та дають плодюче потомство В група подібних організмів Г клас організмів 3) Міжнародні назви організмів наводяться мовою: А англійською В українською Б латинською Г російською 4) Найвищою систематичною одиницею є: А вид Б родина В клас Г царство 5) Основною систематичною одиницею є: А вид Б ряд В порядок Г царство 6) Класифікувати організм — це означає визначити його: А середовище існування В місце у системі органічного Б спосіб життя світу Г хімічний склад 7) Близькі роди об’єднують: А у порядки Б відділи В родини Г класи ІІІ. План роботи над проектом.
IV. Орієнтовні теми до міні-проекту «Рослини-мандрівники» v Рослини – мандрівники в нашій місцевості. v Причини переселення рослин v Як рослини-мандрівники впливають на здоров’я людини?
Організація етапів роботи
VI. Підсумок уроку. Упорядкування інформації, яку отримали на уроці. VII. Домашнє завдання Завершити роботу над оформленням проекту.
|