Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Розвиток писемного мовлення.
Далі вчитель дає роздатковий матеріал, та пропонує дітям з’єднати малюнки розташовані праворуч, із відповідними порами року. Заключна частина заняття. Підбиття підсумків заняття. „Сеанс сну” Діти сидять на стільчиках з закритими очима, а вчитель у нормальному темпі двічі без перекладу зачитує речення і слова, вивчені на занятті: “What season is it“? “It is spring “, “It is summer“ “It is autumn, “ “It is winter ”. Вчитель підбиває підсумки заняття, нагороджує діток за старанність та дарує їм призи. Дітки, про що, ми сьогодні розмовляли на занятті? Про пори року. А як ми кажемо пори року англійською мовою? -Seasons. То, назвіть мені всі пори року англійською мовою. Autumn – це осінь, Winter – це зима, Spring – це весна Summer – це літо. -Thank you very much. На цьому наше заняття завершується, наш ведмедик, teddy-bear каже вам також «Thank you very much», за те, що ви його навчили і каже вам до нових зустрічей. -See you, good-bye, children. Конспект уроку з англійської мови в 2 класі на тему: ”Weather” (Тема 8, урок 1) (За підручником Карп’юк О.Д. Англійська мова 2 клас. – Харків: Основа, 2014. – 128 с.) Підтема: Погода. Контроль навичок письма. Мета: · ознайомити учнів з новими словами та виразами і практикувати в їх вживанні: It is windy.It is snowing. It is cold. Island, magic, · повторити лексику уроку за допомогою вірша “Close your eyes”, · ввести буквосполучення сk, · формувати навички усного мовлення, · формувати навички аудіювання, · формувати навички письма, · розвивати увагу, пам’ять учнів, · виховувати в учнів повагу до вивчення англійської мови. Обладнання: підручник, малюнки, аудіо, картки з завданнями. Хід уроку I. Вступна частина. T. Good morning pupils! P.-Good morning, good morning, Good morning to you! Good morning, good morning, I am glad to see you! Good morning guests! Nice to see you at our English Lesson! But first of all look at the window and say, “What the weather today”. Is it sunny? Yes, it is/No, it is not. Is it hot? Is it raining? Can you play in bad weather? No, it can’t. When, can you play? We can play in good weather! Today our topic “ Nature and Weather”. At the and of the our lesson we should: → say 2-3sentens, → speak on the topic. → understand and use the fraises: It is windy. It is snowing. It is cold. Island, magic. → read well text. → know well is spelling of the parts of the body. 2) Організація уроку. I want to see if you are ready for the lesson? (Діти показують, словники, робочі зошити, підручники). T: Well! Are you ready! We start our lesson! ІІ. Основна частина. 1) Мовленнєва зарядка. Warm up. Ознайомлення з правилами читання буквосполучення ck. Page 128. Буквосполучення ck вимовляється як [k].Read after me: Nick, neck, Vicky, black. Діти всі разом читають слова. Потім прослуховують скоромовку та повторюють за вчителем. Pat’s black cat is in Pat’s black hat. (Вчитель по черці закривав кожне слово скоромовки на дошці, а учні повинні були визначити та назвати, якого слова не вистачає в реченні й за бажанням декламувати її). 2) Перевірка домашнього завдання. Повторення вивчених слів минулого уроку. Діти дивляться на мультимедійну дошку де зображена різна погода. По черзі описують її. It is sunny. It is hot. It is nice weather! It is raining. It is cold. It is bad weather! Потім діти за бажанням декламують вірш “ When it is raining”. 3) Пояснення нового матеріалу, введення нових ЛО та практикування в його вживанні. Вчитель вводить нові ЛО. На мультимедійній дошці зображені малюнки з новими словами. Вчитель промовляє нові слова, пояснює їх значення. Діти повторюють за вчителем. Для закріплення матеріалу діти відкривають підручники на стр.127. T: Open your books at page 127. Listen and repeat. It is windy. It is snowing. It is cold. Magic Island. T: Page 127. Point and say. Учні за викликом вчителя складають речення за зразком. T: Page127.Look, listen and repeat. 4) прослуховування нових ЛО в діалозі(з опорою на наочність). (Учні слухають аудіо та повторюють репліки). 5) Читання. Reading. Розвиток умінь читання та усного мовлення На мультимедійній дошці зображений текст, де замість слів по темі, зображені малюнки. Діти повинні прочитати текст вставляючи слова замість малюнків. Good morning, Kate! It is nice day today! It is The birds are in the tree. It is not . Let’s go to the park, Kate! It is not . It is Magic Island. It is . It is cold. Let’s go home. It is . 6) Фізкульт хвилинка.
7) Письмо. Перевірка навичок письма Вчитель роздає картки з завданням для 2 варіантів.Потрібно поставити літери в правильному порядку, щоб утворилось правильне слово. І варіант ІІ варіант daeh, ote, gel mthou esno, rea, yee, cefa На мультимедійній дошці зображені завдання І та ІІ варіантів. За бажанням з кожного варіанту учень називає слова які утворились. У кого співпадають слова, той піднімає руку. Потім на екрані з’являються правильні відповіді. 8) Закріплення (групова роботa). Для закріплення нового матеріалу, пограємо в гру. Вчитель називає речення по темі, якщо речення правильне діти хлопають у ладоши. It is raining today. It is sunny today. It is windy. It is cold. It is snowing. It is nice day today. ІІІ. Кінцева частина. 1) Підведення підсумків уроку. Рефлексія. T: Що нового ви вивчили на уроці? Діти по черзі називають слова та фрази, що вивчили на уроці. (Створення учнями емоційоного стану від проведеного уроку, шляхом виконання роботи – за допомогою хмарок та сонечка учні давали відповідь на запитання: «Чи сподобався урок?» Якщо сподобався урок – діти показували сонечко, якщо не сподобався – хмарку. 2) Повідомлення домашнього завдання. Домашнє завдання: · вивчити нові вирази та слова – с. 127. · читати слова та речення – с. 128. · вивчити вірш ” Close your eyes”– с. 128.
ДОДАТОК 1
ДОДАТОК 2 Завдання до групової роботи Перевірка навичок письма Варіант І Постав літери в правильному порядку:
daeh – gel-
|