![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Тема: Тема. Франція 1870-1900 рр. Мета: § встановлювати хронологічну послідовність подій; § називати причини франко-прусської війни; § описувати хід франко-прусської війни, їй наслідки; § висвітлювати основні напрямки соціально-економічного і політичного життя Франції в останній третині ХІХ ст.; § назвати головні історичні події, проблеми внутрішньої та зовнішньої політики; § застосовувати та пояснювати терміни та поняття: «Третя республіка», «фінансова олігархія», «справа Дрейфуса», «корупція», «антисемітизм». Тип уроку: комбінований. Обладнання: атлас, настінна карта, ілюстративний матеріал. Основні поняття: Історичні діячі: Тьєр, Л. Гамбетта, П. Кубертен, Г. Ейфель, А. Пежо. Основні події: § 1875 р. - прийняття Конституції Третьої республіки; § 1891-1893 рр. - оформлення союзу Франції та Росії; § 1889 р. - за проектом А. Ейфеля у Парижі до відкриття Всесвітньої виставки споруджено Ейфелеву башту; А. Пежо розпочав випуск перших вітчизняних автомобілів; § 1896 р. — за ініціативи П. Кубертена відновилося проведення Олімпійських ігор. Обладнання: підручник, історичний атлас, додатковий матеріал. Тип уроку: комбінований. Хід уроку І. Організаційний момент ІІ. Мотивація навчальної діяльності Криза Другої імперії у Франції
- вела численні війни - встановила обстановку поліцейської сваволі - політикою Другої імперії були невдоволені різні верстви населення.
|