Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
VII. Робота за Букварем
Фізкультхвилинка (гімнастика для очей) Оченята роблять вправи: Вліво, вправо, вліво, вправо. Потім вгору, потім вниз Оченятами дивись! Рухи очима вліво-вправо, вгору-вниз протягом 2 хв. 1. Читання слів зі складом ea, зі звуком [в] у середині слова 2. Утворення слів з розрізаних складів 3. Словникова робота за сторінкою та ілюстрацією Букваря 4. Складання речень за поданими до малюнка графічними моделями VIII. Підсумок уроку — З якими новими звуками ви ознайомилися на уроці? — Дайте характеристику цим звукам. — Назвіть букву, якою вони позначаються на письмі. — Пригадайте вірш, який вивчили на уроці. Учитель показує малюнки, а учні пригадують вірш. — Який предмет з навколишнього середовища нагадує вам нова буква? — Чого має дотримуватись кожен, хто переходить вулицю?
Урок _________ Дата__________ Тема. Закріплення вміння читати букву Вв у складах, словах і текстах. Мета: закріплювати звукове значення букв В, в («ве»); удосконалювати вміння читати склади та слова, речення, тексти з вивченими літерами; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати зв’язне мовлення, мислення; виховувати шанобливе ставлення до хліба, повагу до праці хлібороба. Обладнання: сигнальні картки, картки зі словами, зі звуко-складовою моделлю, фішки для звукових моделей, макети квітів, малюнки до загадок. Хід уроку I. Організаційний момент Учитель перевіряє наявність на партах у дітей необхідного приладдя, готовність учнів до уроку. II. Повторення і закріплення вивченого матеріалу 1 Гра «Допиши букву» На дошці надруковані частинки вивчених букв. Виходячи до дошки, учні дописують букву, дають характеристику звуку, який вона позначає. 2 Гра «Збери квітку» На пелюстках різних кольорів надруковані склади: ва, на, ма, во, мо, но, ві, мі, ні, ми, ни, ви, ву, ну, му. Учні збирають квітку відповідно до кольору серединки. 3 Читання складів 4 Заучування чистомовки Ва-ва-ва — у нас корова нова. Ву-ву-ву — дуже любить траву. Во-во-во — молоко — во! Ви-ви-ви — візьміть і ви. Ві-ві-ві — у неї дзвоники нові. 5 Самостійна робота Завдання. Фішками викласти звукову модель одного слова з чистомовки зі звуком [в]. Взаємоперевірка. Фізкультхвилинка Що ж, мабуть, прийшла пора Трохи відпочити, Я вас хочу на зарядку. Друзі, запросити. Руки вгору піднімаєм, Швидко вниз їх опускаєм. Нахил вправо, нахил вліво — Повторімо знову вміло. III. Мотивація навчальної діяльності — Про кого йдеться в чистомовці? — Що дає корівка? — А що вона дуже любить? — А де росте трава? — А що ще може рости на полі? — Як по-іншому можна назвати поле? — Як ви вважаєте, про що ми будемо говорити сьогодні на уроці? IV. Повідомлення теми і завдань уроку — Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь, як по-іншому можна назвати поле, як називаються машини, що працюють на ньому, і хто так вправно ними керує.
|