![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
VI. Робота за Букварем ⇐ ПредыдущаяСтр 8 из 8
VII. Підсумок уроку — З якими новими звуками ви ознайомилися на уроці? — Дайте характеристику цим звукам. — Назвіть букву, якою вони позначаються. — Яке із завдань мудрої Сови вам найбільше сподобалося?
Урок _________ Дата__________ Тема. Закріплення вміння читати букварні тексти з буквою Сс («ес»). Мета: закріплювати вміння учнів виділяти у словах звуки [с], [с’], викладати звуко-складові моделі слів; формувати навички читання; розвивати фонематичний слух, зв’язне мовлення, спостережливість; виховувати в дітей бажання допомагати дорослим.
Обладнання: каса букв; предметні малюнки (гриби); складова таблиця; піраміда слів; графічні моделі речень; фішки для звукових моделей.
ХІД УРОКУ I. Організаційний момент Доброго ранку травам росистим, Доброго ранку квітам барвистим. Доброго ранку сонечку ясному, Доброго ранку людям усім і всьому прекрасному.
— Посміхніться і передайте часточку свого тепла одне одному. Учитель перевіряє наявність на партах у дітей необхідного приладдя, готовність учнів до уроку. II. Повторення вивченого матеріалу 1. Пригадування скоромовки, вивченої на попередньому уроці — Який звук найчастіше зустрічається у скоромовці? — Дайте характеристику цьому звуку. — Якою буквою він позначається на письмі? — Знайдіть його в касі. 2. Робота зі складовою таблицею — Прочитайте надруковані склади. — Які склади пропущені? Читання складів по горизонталі, по вертикалі з нарощуванням темпу. 3. Робота над пірамідою слів — Зачитайте слова, які різняться однією буквою. — Зачитайте слова зі звуком [с] в середині слова. III. Повідомлення теми і завдань уроку — Сьогодні ви будете читати слова, речення з вивченою буквою с («ес»), будувати звукові моделі слів та графічно зображувати речення. На вас чекатимуть різноманітні завдання, хвилинка-цікавинка порадує захоплюючим пізнавальним матеріалом, а я дізнаюсь, як учні мого класу допомагають дорослим.
|