Ми дочекалися цього дня – Дня учителя. Особливо наш 11 клас, який чекав саме задля вручення нашого подарунку, адже ми його так довго готували. Прийшовши у школу, я одразу побачив красиво вдягнених учнів, а особливо - наших вчителів, які аж сіяли: всі з красивими зачісками, з хорошим настроєм, отримують подарунки, квіти, цукерки. Адже це їхній день і вони заслуговують на це. На блоці кожен клас шукає вчителів, щоб привітати з їхнім днем і виразити їм ту вдячність, на яку вони заслуговують. Наприкінці дня був концерт, присвячений Дню учителя. Багато дітей вітали вчителів танцями, піснями. І ось тут оголошують останній номер, якого ми так чекали і до якого готувалися. Хай він і був простим, але зробленим з любов’ю. Вийшовши на сцену, схвильовані, ми починаємо демонструвати наш СЮРПРИЗ. Проспівавши пісню, я подивився на сцену і побачив наших вчителів, які сиділи зі сльозами, але це були сльози щастя, які свідчили, що хоч вчителі і бувають суворими, але ставляться до нас не як до дітей, яких навчають, а як до когось більш ріднішого. Любі вчителі, ми вас вітаємо з Днем учителя!

Додано: Жовтень 04 2011 17: 12

Гривнак Олег - 11 клас

КТК НАБИРАЄ ОБЕРТІВ!

2 жовтня КТК відвідав Корець. Як завжди - ранок, на зупинці бачу одних і тих самих людей, маленькій автобус, на якому ми їдемо - це буває тільки один раз. Якщо чесно, то містечко нічим не відрізняється від нашого, але, все ж-таки, має свою родзинку, і люди там чомусь не такі, як у нашому місті. Першим об’єктом був Свято-Троїцький монастир (дуже гарний), після неї - замок, який сподобався найбільше. Чомусь захотілося ще там побувати і полазити по ньому. Що цікаво, в замку були підземні ходи... При СРСР ці ходи засипали сміттям, але знайшлись люди, які почали їх відкопувати... Побувати у цих підземеллях, справді, було цікаво. Останнім об’єктом був костьол. Саме тут настоятель о. Вальдемар провів для нас захоплюючу екскурсію. Ось така маленька, але цікава подорож!

Додано: Жовтень 04 2011 17: 35

Верхогляд Андрій - редактор

ФУТБОЛ 2011

Вже минув рік. Рік після того, як ми посіли 4-те місце з футболу. Цього разу потрібно було вигравати. Перша гра відбулася між командою колегіуму та ЗОШ №2.

Ми відкривали чемпіонат. Скажу відразу: матч був важким, адже супротивник не давав нам нормально провести атаку на ворота. Як нам стало відомо пізніше, майже вся команда супротивника ходить на секцію футболу в ДЮСШ. Але це не зламало наших хлопців. У першому таймі, десь на 15-тій хвилині матчу, дуже сильним та швидким ударом Олександр Хаїнський забиває гол, забиває трохи далі від штрафної зони суперника (а грали наші на " Морському"). М’яч просто кулею залетів у ворота. Після матчу Сашка сказав нам, що цей гол присвячує Дімі Шевчуку, який хоч і не бачив матч, але вірив в перемогу наших хлопців. Пізніше я розмовляв із Дімкою, і він дуже подякував хлопцям. Раділи ми недовго. На жаль, через недоліки захисту ми отримали гол у наші ворота. Але хлопці не здавалися, вони боролися до останньої секунди першого тайму. Перерва. Михайло Степанович, як завжди, роздає завітні " звіздюлі" гравцям. Хлопці перепочили та знову кинулися у бій. Другий тайм видався дуже жорстким. Малигіна Влада дискваліфікували за те, що його ж самого штовхнули у спину, за що він ударив ногою воротаря ЗОШ № 2. Нашим завжди не вистачало зусиль, аби зробити фінальний крок, завжди їх переганяли: або зривали м'яч, або просто суперники жорстко " фолили". 90-та хвилина. Свисток Рулі. Матч завершено. Колегіум - ЗОШ № 2 1: 1.

Додано: Жовтень 04 2011 20: 04