Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Не все так добре.

У середу 5 жовтня відбувся матч з футболу між ЗОШ №6 та Колегіумом. Гра розпочалася о 15.30 на полі, яке знаходиться в районі Морське... Вийшовши на поле, команда колегіуму налаштувалась на перемогу. Свисток - гра розпочалась! З перших же хвилин ми контролювали м’яч. Ось докладний момент першого голу: отримавши в ноги м'яча, Денис Монжиєвський (Пуся) передає пас по правому флангу Денису Пономаренку, той одним дотиком передає далі на Олександра Федотов (Мотора), м’яч потрапляє йому прямо в ноги. Олександр на швидкості обходить захисника школи ЗОШ №6, передає пас Руслану Мосійчуку і... ГОЛ!!! Руслан забиває одним дотиком у ворота противника. Радість у гравців та вболівальників колегіуму. М’яч встановлюється на середину поля, відразу чутно підтримуючі фрази Олександра Хаїнського (Петровича): " Не расслабляемся! Играем до конца! ". Перший тайм закінчився з рахунком 1: 0 на нашу користь. Між таймами Михайло Степанович давав останні настанови на другий тайм - замін не передбачалося. Свисток! Розпочався другий тайм. Усі гравці відчували себе добре, але не віддавалися повністю грі. Це відчувалось на всіх лініях (оборони, півзахисту та атаки). Гра у другому таймі була досить напруженою. В основному м'яч знаходився у центрі поля, але перехопивши ініціативу, ЗОШ №6 почала атакувати: противник, перекинувши м'яч через наш захист, дав точну передачу своєму " тіммейту" - удар! Максим Порядко не встиг зреагувати і відбивши руками, все ж-таки, переправив його у ворота. Сум на обличчях був у всієї команди. 1: 1! Непристойні, а в деякій мірі, підбадьорюючі крики від нашого голкіпера звучали у наш бік. Але не треба засмучуватись, ще більше половини тайму попереду. М’яч встановили у центрі. І знову напружена гра. Денис Пономаренко кидає аут, але (Пуся) неправильно прийнявши, пропускає його, відразу ж перехоплення, м’яч веде гравець противника, і тут на допомогу Пусі прибігає Андрій Корицький (Корик), який ударом вибиває м’яч на аут. Вкидання! Дуже небезпечний момент біля воріт колегіуму і, все ж-таки, м’яч було відібрано. Через декілька хвилин нами був створений небезпечний момент біля воріт суперника, але м’яча перехоплено. Сильною подачею його запущено до наших воріт... Провал у захисті: Олег Гривнак не встигає за нападником - удар у верхній кут. Гол! Знову забили у наші ворота. Настрій у вболівальників та гравців погіршився - 2: 1 на користь суперника. М’яч знову, за всіма правилам футболу, на середині поля. Через декілька моментів Руслан Мосійчук, отримавши пас, відразу ж побіг у штрафний майданчик противника, але його було збито з ніг. І штрафний... Виконує стандарт Олександр Хаїнський. Дуже напружений момент! Всі готові забити м'яч, якщо він попаде в одну із стійок, або воротар відіб'є його. І так... Петрович розганяється, УДАР!.. М'яч летить вище воріт. Всі були незадоволені. У Петровича погіршився настрій, але він зрозумів, що не треба засмучуватись і побіг на лінію захисту. Далі у колегіму нічого не виходило. Пономаренко з Шимчуком мінялись флангами і це не допомагало. Майже всі гравці колегіуму намагались проривати захист школи ЗОШ №6, але нічого не змогли зробити. Матч закінчився з рахунком 2: 1 на користь школи ЗОШ №6. Всі були засмучені. Ще дві гри попереду. Є дуже маленький шанс вийти з групи, цим шансом потрібно скористатися!!! Йдучи додому, ми гаряче обговорювали гру. Петрович з Шимчуком так і сказали усім: " Ми грали як ГА..." Надіюсь, що наступні матчі буде більш вдалими для нас.

Додано: Жовтень 08 2011 12: 14