![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Пәні: Ана тілі. Сабақтың мақсаты:Заттың қимылын білдіретін сөздерге сұрақ қоюды үйрету
Сабақ тың тақ ырыбы: Шуақ Сабақ тың мақ саты: Заттың қ имылын білдіретін сө здерге сұ рақ қ оюды ү йрету
Сабақ тың міндеті: ü Етістікті сө йлем арасынан ажыратуды ү йрету ü Сө здік қ орларын молайту, оқ уғ а деген қ ызығ ушылығ ын арттыру ü Тө рт тү ліктк қ амқ орлық қ а алуғ а, ең бексү йгіштікке тә рбиелеу Кө рнекті қ ұ ралдар: суреттер, қ има қ ағ аздар Сабақ тың тү рі: тиянақ тау, жаттық тыру Ә діс-тә сілдері: ә ң гіме, ойын
Сабақ барысы: Йымдастыру Оқ ушылардың назарын сабақ қ а аударамын Ө ткенді пысық тау: «Бозша торғ ай» мазмұ ны сұ ралады Заттың қ имылын білдіретін сө здерге қ андай сұ рақ қ оямыз Анық тау диктанты: Сандуғ аш тісін щеткамен жуды. Оның ағ арды. Ал Омардың інісінің тісі ауырды, ісіді. Ол жылады. Заттың қ имылын білдіретін сө здердің астын сыз Дә птермен жұ мыс 242-жаттығ у. Берілген сурет бойынша сө йлем қ ұ ра. Заттың қ имылын білдіретін сө здердің астын сыз
Оқ улық пен жұ мыс: «Шуақ» ө лең імен танысу 240- жаттығ у. Қ арамен жазылғ ан сө здерге сұ рақ қ ой жә не астын сыз
Орытынды
Ө лең неліктен шуақ деп аталады? Заттың қ имылын білдіретін сө здерге қ андай сұ рақ қ ояды?
Кү ні: Пә ні: Ана тілі Сабақ тың тақ ырыбы: Қ айдан келдің бауырсақ? Сабақ тың мақ саты: Заттың қ имылын білдіретін сө здерге дұ рыс сұ рақ қ ою жолын ү йрету Сабақ тың міндеті: ü Заттың қ имылын білдіретін сө здерді анық тауғ а жаттық тыру ü Сө здік қ орларын молайту, оқ уғ а деген қ ызығ ушылығ ын арттыру ü Тө рт тү ліктк қ амқ орлық қ а алуғ а, ең бексү йгіштікке тә рбиелеу Кө рнекті қ ұ ралдар: суреттер, қ има қ ағ аздар Сабақ тың тү рі: тиянақ тау, жаттық тыру Ә діс-тә сілдері: ә ң гіме, ойын
Сабақ барысы: Йымдастыру Оқ ушылардың назарын сабақ қ а аударамын
Й жұ мысын тексеру Заттың қ имылын білдіретін сө зднрге қ андай сұ рақ қ ояды? «Бозша торғ ай» мазмұ ны сұ ралады
Кіріспе ә ң гіме: Сө йлемді аяқ та: Балалар доппен........ Жарас ағ аш.......... Айжан гү лге су....... Орманда бұ лбұ л...... Данара дә птерге..... Дә рігер науқ асты.......
Жаң а тақ ырып Заттың қ имылын білдіретін сө здерді етістік деп атайды. Оларғ а не істеді? Неғ ылды: Қ айтті? деген сұ рақ қ ойылады.
Дә птермен жұ мыс 244-жаттығ у. Екі бағ анды пайдаланып, сө йлем қ ұ ра.
Оқ улық пен жұ мыс: «Қ айдан келдің бауырсақ?» мә нерлеп оқ ылады, мазмұ ны талданады.
Нан дастарханғ а қ алай келетіні жайлы мә тін қ ұ ра
Орытынды Неліктен «Нан ең бекпен табылар?» дейді
Кү ні: Пә ні: Ана тілі Сабақ тың тақ ырыбы: Кел, балалар, оқ ылық! Сабақ тың мақ саты: Заттың қ имылын білдіретін сө здерге дұ рыс сұ рақ қ ою жолын ү йрету Сабақ тың міндеті: ü Заттың қ имылын білдіретін сө здерді анық тауғ а жаттық тыру ü Сө здік қ орларын молайту, оқ уғ а деген қ ызығ ушылығ ын арттыру ü Тө рт тү ліктк қ амқ орлық қ а алуғ а, ең бексү йгіштікке тә рбиелеу Кө рнекті қ ұ ралдар: суреттер, қ има қ ағ аздар Сабақ тың тү рі: тиянақ тау, жаттық тыру Ә діс-тә сілдері: ә ң гіме, ойын
Сабақ барысы: Йымдастыру Оқ ушылардың назарын сабақ қ а аударамын
|