![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
А) завдання №1
З методикою навчання ДОДАТОК ДО КУРСОВОЇ РОБОТИ з методики навчання інформатики в початкових класах на тему: «Розвиток логічного мислення учнів при вивченні курсу «Сходинки до інформатики» за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів»
студентки IV курсу, групи П3-10 напряму підготовки 0101 Педагогічна освіта спеціальності 5.01010201 Початкова освіта Піковец В. С. Керівник: Стратулат Т.В., викладач інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії»
м. Нікополь – 2014 рік.
Додаток 1 Клас Тема: Спонукальні речення. знайомлення з поняттям команди. Мета: сформувати поняття команди і виконавця; формувати вміння самостійно працювати з текстом підручника; розвивати пам'ять, логічне та образне мислення; виховувати зацікавленість основами алгоритмізації та програмування. Обладнання: ТЗН, презентація, підручник, індивідуальні картки. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. Хід уроку I. Організаційний момент 1) Привітання Пролунав уже дзвінок Починаємо урок Працюватимемо старанно Щоб почути у кінці, Що у нашім 2 класі Діти просто молодці! 2) Перевірка готовності до уроку II. Актуалізація опорних знань 1) Повторення правил техніки безпеки - Діти, давайте повторимо правила поведінки у комп’ютерному класі. - Хто знає піднімає руку - Чому неможна приносити з собою заві речі, їжу, напої? - Що неможна робити в комп’ютерному класі без дозволу вчителя? - Чому неможна працювати брудними руками? - Поясніть, чому не можна вставляти в комп’ютерні пристрої ніякі інші предмети? - Чому сидіти слід на відстані не менше, ніж 50 см? III. Мотивація навчальної діяльності - Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати тему «Команди і виконавці». Ви дізнаєтесь про команди і їх виконавців; навчимося наводити приклади виконавців і команд, які вони можуть виконати. IV. Вивчення нового матеріалу 1) Розповідь вчителя з елементами бесіди Команда — це чіткий і короткий наказ. Або це речення, яке спонукає до дії. Наприклад: «Зачини двері». Ця команда тобі зрозуміла. Ти можеш легко з нею впоратись, тобто ти можеш бути виконавцем цієї команди. Виконавецькоманд - той, хто розуміє і може визнати ці команди. Виконавцями команд можуть бути людина, тварина, комп'ютер тощо. Найчастіше люди спілкуються за допомогою мови. Деякі речення можуть бути командами, а деякі — ні. Пригадаємо типи речень.
- Які типи речень закликають до дії, висловлюють наказ? (Команду віддають або записують у вигляді спонукального речення).
- Які речення є спонукальними? 1. Любіть батьківщину всією душею! 2. Моя батьківщина – Україна. 3. Купи мені квиток на потяг до Києва! 4. Чи є в світі краща країна? 5. Київ – столиця України. - З поданих слів побудуй побудуйте спонукальне речення 1. Дивитись праворуч 2. Стілець нести 3. Вмикати комп’ютер 2) Бесіда - Що таке команда? (це чіткий і короткий наказ) - Хто такий виконавець? (той, хто розуміє і може визнати ці команди). - Команди дають у вигляді якого речення? (спонукального). - Яке з поданих речень є командою? v Споконвіку українці любили калину. v Яку рослину любили українці споконвіку? v Саджайте калину коло хат! v Ах, яка чудова наша країна! - Робота з індивідуальними картками а) завдання №1 - Покажи стрілками, до якого типу належить кожне речення. Другокласники вчать інформатику. Вчи інформатику! Що вчать другокласники? Питальні речення Розповідні речення Спонукальні речення
|