![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Практичне завдання
Учні працюють з клавіатурним тренажером. Програму вибирає вчитель на свій розсуд. Релаксація Гімнастико для очей Міцно заплющити очі. Порахувати до 3, розплющити очі та подивитися вдалечінь. Порахувати до 5. Повторити 4-5 разів. VI. Підсумок уроку 1. Оцінювання 2.Домашнє завдання 1. Завдання зо підручником: § 16.
Клас Тема. Виконавці алгоритмів. Алгоритми в нашому житті. Мета: навчити складати алгоритми для конкретних та різних виконавців, ознайомити з алгоритмами із повсякденного життя; розвивати активність на уроці, увагу, логічне мислення, пам'ять; виховувати бажання дізнаватись щось нове. Обладнання: підручник, зошит з друкованою основою, кольорові олівці, казковий герой. Тип уроку: комбінований Хід уроку І. Організаційний момент 1. Привітання Пролунав уже дзвінок Починаємо урок Працюватимемо старанно Щоб почути у кінці, Що у нашім 2 класі Діти просто молодці! 2. Перевірка готовності до уроку ІІ. Актуалізація опорних знань 1. Повторення правил техніки безпеки - Діти, давайте повторимо правила поведінки у комп’ютерному класі. - Хто знає піднімає руку - Чому неможна приносити з собою заві речі, їжу, напої? - Що неможна робити в комп’ютерному класі без дозволу вчителя? - Чому неможна працювати брудними руками? - Поясніть, чому не можна вставляти в комп’ютерні пристрої ніякі інші предмети? - Чому сидіти слід на відстані не менше, ніж 50 см?
|