Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Вивчення нового матерiалу
ЗАНЯТТЯ 1 Тема. Знайомство. Школа Мета: познайомитися з учнямн; повторити правила спiлкування з дорослими, однолiтками; ознайомити учнiв iз зошитом в клітинку, вимогами до оформлення зошита; повторити назви геометричних фiгур; поняття «ліворуч», «праворуч». Хiд заняття Знайомство з дiтьми 2. Ознайомлення зi словами: учитель, учень, учениця, учнi, школяр, школярка, школярi. Загадки · В сумцi — зошити, буквар. То до шкоди йде... (школяр). · Дає здоров’я спорт, Вагу — солодкий торт, Мед — працьовитi бджоли, Знання глибокi —... (школа). Вивчення вiрша Спитає вчитель — треба встать, Дозволить сiсти, — тихо сядь, Сказати хочеш, — не шуми, А тiльки руку піднiми. 4. Слова ввiчливостi, привiтання: «Доброго ранку», «Добрий день», «Добрий вечір», «Привiт» (для друзiв), «До побачення», «На все добре». 5. Обговорення ситуацiї ЗАПАМ’ЯТАЛА Научила доню мати «До побачення» казати І дiвча отi слова Нi на мить не забува. Ступить з двору на порiг: — До побачення! — до всiх... — Чи правильно вживала дiвчинка слова «До побачення?» Коли потрiбно їх казати? 6. Фiзкультхвилинка. Раз, два — дружно встали, Велетнями ми всi стали. Руки в сторони, як крила, І на пояс — три-чотири. Вправо, влiво повернулись, Нахилились i прогнулись. Раз — присiли, два — присiли, І за парти тихо сiли. Розвиток мовлення. Робота зi звуками — Послухайте вiрш про сома (малюнок) i скажiть, який звук повторюється найчастiше? Сом наївся досхочу: Ситно сому-вусачу. Спочиває сивий сом: — Ой, солодкий сниться сон! — Де живе сом? Придумайте слова, якi починаються на букву С. Математика — Давайте порахуємо, скiльки дітей прийшло сьогоднi на заняття. — Скiльки дiвчат? Скiльки хлопцiв? (Повторення геометричних фігур. Ознайомлення iз зошитом. Робота в зошитi.) Пiдсумок заняття. Повторення вивченого ЗАНЯТТЯ 2 Тема. Школа. Навчальнi речi Мета: ознайомити учнiв iз новими словами; розвивати умiння давати вiдповiдi на запитання українською мовою; продовжувати ознайомлення iз зошитом у клiтинку; виховувати дбайливе ставлення до своїх i чужих речей. Хід заняття Повторення матерiалу — Якi слова вивчили на попередньому заняттi? (Учитель, ученъ, учениця, учнi, школяр, школярка, школярi) Вивчення нового матерiалу — Сьогоднi ми вирушаємо в подорож до Країни шкiльних речей. Ми дiзнаємося, як називаютъся предмети, якими ви будете користуватися в школi. Для цього менi потрiбна ваша допомога. Перший предмет — портфель (показати). Хто знає, для чого вiн потрiбен? Портфель — мiй друг i помiчник, Я до портфеля дуже звик, Бо вiн для мене залюбки І ручку носить, і книжки. — Що ж знаходиться у нашому портфелi? Це — пенал. Розповiм я, щоб ви знали, Для чого у нас пенали. Щоби ручки не губились, Щоб в портфелi не сварились, Щоб знайти було їх зручно, Пенал зробив майстер влучно. — А тепер вiдгадайте, дiти, що знаходиться в пеналi. • Виводить букви i слова ота цiкава штучка, В руцi виблискує здаля нова, гарненька... (ручка). • Всяк школяр його шанує, Бо вiн пище, ще й малює. Хто ж цей добрий молодець? Це звичайний... (олiвець).
|