Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Розвиток мовлення. Робота зi звуками
— Дiти, на який звук починається слово олiвець? Правильно, на звук [о]. Гра «Спiймайте звук» Мо, по, ри, ко, во, оз, со, ле, да. — Дiти, ще в школi ви кожного дня будете користуватися зошитом. Чи є у словi зошит звук [о]? — Я буду показувати вам, як писати, на дошцi. Чи є у словi дошка звук [о]? Аписатк я буду крйдою. У словi крейда с звук [о]? Фiзкультхвилинка Руки в боки, нахились: вперед, назад. І направо, i налiво, щоб нiчого не болiло. Раз, два, три, чотири — набираємося сили. Туди-сюди повернись, До товарища всмiхнись. Вправи на розвиток фонематичного слуху Нора, нора, нора, гора, нора. Коза, коза, лоза, коза, коза. Математика — Дiти, про якi геометричнi фiгури ми згадували на попередньому заняттi? (Трикутник, квадрат, круг) Хто намалював вдома цi фiгури? Скiльки ви їх намалювали? Робота в зошитi Ми накреслимо квадрат, Поруч з ним — трикутник. Із вiдрiзкiв складемо Довгий прямокутник. Продовжити ряд фiгур. Яка фiгура буде наступною? Можна використати графiчнi завдання. Пiдсумок заняття — Які новi слова сьогоднi вивчили? Якi фiгури накреслили в зошитi? ЗАНЯТТЯ З Тема. Кольори Мета: ознайомити дiтей iз назвами кольорiв; збагачувати лексичний запас; вчити будувати речення; уточнити i поглибити уявлення дiтей про процес i результат лiчби; розкрити правила лiчби. Хід заняття Повторення матерiалу Вивчення нового матерiалу Дiти, вiдгадайте загадку — i дiзнаєтесь, хто завiтав до нас на заняття. Влiтку медом ласував, досхочу малини мав. А як впав глибокий снiг, Вiн поспати трохи літ. (Ведмiдь) — Подивіться, який ведмедик прийшов до нас на заняття! (М’яка iграшка) Вiн у нас казковий, рiзнокольоровий! Вiн допоможе нам вивчити назви кольорiв. (Дiти розглядають iграшку i називають кольори за допомогою вчителя.) — Дiти, до нас на урок прибiгло ще одне звiрятко. Хто це? З нiрки вибiжу мерщiй, Щоб знайти собi харчi, Потiм знов сиджу в норi, Бо страхаюсь пазурiв. Найстрашнiший на весь свiт Є у мене ворог — кiт. (Миша) — Давайте розглянемо, якого кольору мишка? (М’яка iграшка) 3. Гра «Покажiть менi олiвець». (Учитель називає колiр, а дiти показують олiвець вiдповiдного кольору.) 4. Фізкультхвилинка від ведмедика Йшли ведмедики малi, Нахилялись до землі, Потiм встали, руки в боки І зробили три пiдскоки. Руки вгору, опустили — I за парти тихо сiли. Робота iз звуками — Дiти, який перший звук у словi миша? А другий? Гра «Луна» Мм, ви, ти, ди, ри, ли, си, зи, ки, ни.
|