Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Математичний диктант
Урок № 94 Тема. Ділення раціональних чисел Мета: закріпити знання та відпрацювати навички використання правил ділення раціональних чисел окремо та разом з іншими правилами арифметичних дій над раціональними числами. Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок. Хід уроку І. Перевірка домашнього завдання @ Оскільки єдиний новий момент, що його було розібрано на попередньому уроці — це визначення знака частки двох раціональних чисел, то перевіряємо цей момент. Саме на дошці вчитель або один учень записує зашифровані відповіді (тільки знаки часток)). Наприклад: 1. Знайдіть частку: а) 3, 6: (-4); б) - 2, 5: (-7, 5); в) - 8, 64: 1, 2; г) - 56, 68: (-0, 01); д) -2: 0, 05; е) -3: ; ж) : ; з) : ; и) : . а) -; б) +; в) -; г) +; д) -; є) +; є) -; ж) -; з) +; и) +. Таким чином, економимо час на перевірці домашнього завдання. 2. На початку уроку можна дати математичний диктант. Математичний диктант Варіант 1 [2] 1. Виконайте ділення 1, 8 на -2 [-2, 4 на -4]. 2. Чи можна обчислити частку 0 та (-5) [-8 та 0]? 3. Чи можна обчислити значення виразу -6 поділити на 0 [0 поділіти на -3]? 4. Розв'яжіть рівняння: -0, 25 х = 5[у: (-0, 5) = -7]; с: (-2, 3) = -2 [-0, 34 a = 0, 68].
|