Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
II. Систематизація знань
Урок № 96 Тема. Множення та ділення раціональних чисел Мета: підготувати учнів до виконання тематичної контрольної роботи. Тип уроку: узагальнення та систематизація знань. Хід уроку I. Перевірка домашнього завдання Усні вправи 1. Обчисліть:
2. Обчисліть, вибравши зручний порядок дій: а) (-5) · (-6) · 7; б) (-1) · (-5) · (-8); в) (-12) · 5 · 0 · (-6); г) ; д) (-0, 2) · (-0, 2) · (-0, 2) · (-0, 2); є) 1, 2 · ·(-1, 8)· . 3. Назвіть коефіцієнт виразу: -0, 5 ab; ab; - cb; - abc; ab; - ху; 1, 7 mn; -2, 3 х. 4. Назвіть подібні доданки в сумі та їх коефіцієнти: a) 5 a - 7 a + 8 b - 2 b; б) 3 х – 4 y + 8, 2 х - 5 у; в) -15 х + у – х – у; г) -2 b – 1 – b + 8 b. Зведіть подібні доданки. 5. Розв'яжіть рівняння: а) 3 · х = 0; б) 3 · (х - 0, 5) = 0; в) 3 · (3 х + 0, 3) = 0; г) х · (3 х + 0, 3) = 0. II. Систематизація знань @ На цьому уроці ми «підбиваємо підсумки» з приводу вивчення теми «Множення раціональних чисел» («Ділення раціональних чисел» ми розглянемо на наступному уроці). Тому хотілося, щоб на уроці прозвучали основні теоретичні викладки, пов'язані з цією темою (алгоритми множення раціональних чисел, властивості множення раціональних чисел тощо). Але, щоб не перетворювати цей урок на нудне опитування, бажано провести цей етап в ігровій формі (наприклад, брейн-рингу, де учні групуються по 4-5 осіб, або у вигляді інтелектуального аукціону (методику проведення дивись у додатках)).
|