Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
І. Перевірка домашнього завдання
Урок № 97 Тема. Ділення раціональних чисел Мета: підготувати учнів до виконання тематичної контрольної роботи. Тип уроку: систематизація та корекція знань. Хід уроку @ Оскільки цей урок є логічним завершенням попередньої роботи, схема його може бути такою самою, як і попереднього. Єдина відмінність — змістом навчального матеріалу є тема «Ділення раціональних чисел». І. Перевірка домашнього завдання Спочатку обговорюємо труднощі, що, можливо, виникли під час виконання домашнього завдання (див. урок № 96). Усні вправи 1. Обчисліть:
2. Назвіть подібні доданки в сумі та їх коефіцієнти: 3) 4, 5 a - 4, 5 b + 10 a - 10 b; 4) 100 a + 101 b - 200 a – 202 b. Зведіть подібні доданки. 3. Обчисліть значення виразу найзручнішим способом: а) -25 · 106 - (-4); б) -4 · (-0, 81) · 25; в) · (-8) · ; г) -2, 5 · (-13, 4) · 0; д) -1, 23 · (-4) · (-5) · (-5); є) 4. Дайте відповідь на запитання та наведіть приклади: а) Яка кількість від'ємних множників повинна бути в добутку, щоб він виражався додатним числом? від'ємним числом? б) За якої умови добуток кількох множників дорівнює 0? в) Як зміниться добуток декількох чисел, якщо його помножити на (-1)?
|