Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
II. Умови тематичної контрольної роботи⇐ ПредыдущаяСтр 13 из 13
Урок № 98 Тема. Множення і ділення раціональних чисел. Мета: встановити рівень засвоєння програмних знань та вмінь, набутих учнями протягом вивчення теми «Множення та ділення раціональних чисел». Тип уроку: перевірка і корекція знань, умінь та навичок. Хід уроку I. Організаційний момент Учитель знайомить учнів з умовами та вимогами до виконання завдань контрольної роботи. II. Умови тематичної контрольної роботи Варіант 1 1. Виконайте дії: а) -5, 8 · (-6, 5); б) 37, 26: (-9, 2); в) 5 · ; г) -1 : . 2. Виконайте дії (36, 67 + 2, 9 · (-3, 8)): (-5, 7) + 2, 5. 3. Обчисліть найзручнішим способом · (-0, 76) - 2, 74 · . 4. Спростіть вираз: а) - 5 b · 2, 4 с; б) -4 х + 11 у + 35 х - 38 у; в) -7(а - 4) + 6(6 - а). 5. Розв'яжіть рівняння (15 у + 24)(3 y - 0, 9) = 0. 6. Спростіть вираз та обчисліть його значення: а) 0, 5(l, 6 x - 6, 4 y) - 2, 4(1, 5 x + y), якщо х = 3, у = -4, 5; б) , якщо m = -10, n = -0, 1. Додаткова вправа 7. Розв'яжіть рівняння: 0, 6(х + 7) - 0, 5(х – 3) = -6, 8. Варіант 2 1. Виконайте дії: а) 4, 6 · (-2, 5); б) -25, 344: (-3, 6); в) -1 · ; г) 1 : . 2. Виконайте дії (15, 54: (-4, 2) - 2, 5) · 1, 4 + 1, 08. 3. Обчисліть найзручнішим способом -0, 77 · - · 2, 83. 4. Спростіть вираз: а) -8 а - 2, 5 b; б) 23 а + 1, 8 b – 32 a - 2, 4 b; в) -6(х - 3) + 2(х - 5). 5. Розв'яжіть рівняння (5 y + 7)(2 у - 0, 4) = 0. 6. Спростіть вираз та обчисліть його значення: а) l, 5(-2, 4 a + 3, 8 b) - 1, 6(2, 5 a - b), якщо а = 2, b = -3; б) , якщо p = -10, т = 0, 1. Додаткова вправа 7. Розв'яжіть рівняння 0, 3(х - 2) - 0, 2(х + 4) = -2, 9.
|