Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Урок № ___ Дата __
Тема: БІСЕРОПЛЕТІННЯ. ВИГОТОВЛЕННЯ ЛАНЦЮЖКА Мета: продовжити ознайомлення учнів із бісероплетінням та необхідними для цього матеріалами, вдосконалювати навички роботи з бісером; розвивати творчі здібності, дрібну моторику рук, посидючість; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак. Хід уроку І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. Привітання
2. Перевірка готовності до уроку 3. Упорядкування робочих місць II. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Повідомлення теми та мети уроку — Сьогодні ми продовжимо ознайомлення з бісером та бісероплетінням. 2. Розповідь учителя (див. додаток на с. 18) Фізкультхвилинка 3. Демонстрування та аналіз зразка 1) Інструктаж учителя. Мультимедійна презентація. Робота за підручником (с. 69-70) — Роздивіться зразки виробів. 1. З такого ланцюжка можна виготовити намисто, браслет і навіть сережки. Доберіть бісер трьох кольорів, що добре пасують один до одного. 2. Затягніть нитку в голку. Наберіть п'ять бісеринок ланцюжка темно- синього кольору. 3. Наберіть чотири бісеринки для квіточки блакитного кольору. 4. Нанизайте одну рожеву бісеринку 5 для серединки. 5. Пропустіть голку через блакитні бісеринки 1-4 квітки і протягніть нитку. 6. Нанизайте ще дві бісеринки 6-7 для квітки блакитного кольору. 7. Протягніть голку з ниткою через бісеринки 1, 5 і 4. 8. Затягніть нитку. Знову наберіть п'ять бісеринок ланцюжка темно-синього кольору. Зав'яжіть початок і кінець нитки. 9. Довжину ланцюжка зробіть таку, як вам потрібно. — синій 2) Повторення правил безпеки під час роботи. III. ПРАКТИЧНА РОБОТА УЧНІВ Діти працюють під музичний супровід. IV. ВИСТАВКА ТА ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ УЧНІВ Учитель демонструє та оцінює роботи учнів. — Чиї прикраси вам сподобалися більше? V. ПІДСУМОК УРОКУ — Чи сподобалося вам працювати з бісером? — Чи будете ви продовжувати працювати з бісером удома?
|