Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Тема. Контрольна робота №2
Мета: визначити рівень набутих вмінь, навичок учнв, узагальнити, систематизувати й виявити навчальні досягнення учнів за темою «Процеси життєдіяльності тварин»; розвивати навички самостійної роботи, формувати навички самооцінки. Тип уроку: контролю та корекції знань. Хід уроку. І. Організаційний етап Привітання вчителя і учнів. Перевірка готовності до уроку. Перевірка присутніх. ІІ. Повідомлення теми, мети завдань уроку. ІІІ. Контрольна робота
- орган – це частина організму, яка має …………….. - у тварин симетрія тіла …………. 1. У всіх ссавців розвинена грудна клітка. 2. У жирафи й слона однакова кількість шийних хребців. 3. У крокодила мозкова частина черепа розвинена менше, ніжу зайця. 4. У білок добре розвинені ікла й немає різців. 5. Кількість і форма зубів у різних ссавців непостійна. 6. Скелет парних кінцівок ссавців складається зі значно більшої кількості кісток, ніж у плазунів. 7. У гарних бігунів-тварин хребці з’єднані рухливо. 3.. Складіть порівняльну характеристику будови скелета та внутрішніх органів птахів і плазунів. Порівняльна характеристика внутрішньої будови плазунів і птахів
4.Як відбулася еволюція система органів дихання? 5. Встановіть відповідність: 1. Чоловіча статева клітина 2. Статеві клітини 3. Конюгація й копуляція 4. Жіноча статева клітина 5. Організм, здатний виробляти й жіночі, і чоловічі статеві клітини 6. Розвиток із незаплідненої яйцеклітини. А)Сперматозоїд, б)яйцеклітина, в) гамети, г) партеногенез, д) гермафродити, е) форма статевого розмноження, є) 6.. Установіть відповідність між стадіями розвитку риб, зображеними на рисунку, та їх назвами. 1. Мальок; 2. ікринка; 3. личинка; 4. передличинка; 5. пуголовок; 7. Визначте послідовність подій під час надходження повітря до легень ссавців. 8.. Установіть послідовність руху крові в організмі риб, починаючи з передсердя A) Черевна аорта; Б) шлуночок; B) вени; Г) передсердя; Д) зябра. 9.Дати визначення понять «подразливість, рефлекс». Яке значення мають рефлекси для живих організмів?
|