Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Урок № ___ Дата __. Мета: ознайомити учнів з поняттям «творчі здібності»; навчати творчо мислити, використовувати⇐ ПредыдущаяСтр 21 из 21
Тема: ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ Мета: ознайомити учнів з поняттям «творчі здібності»; навчати творчо мислити, використовувати уяву і фантазію для залучення однолітків до здорового способу життя; виховувати організованість, творчу ініціативність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ — Для чого потрібно відпочивати? — Розкажіть про свій улюблений відпочинок. — Назвіть ознаки втоми і перевтоми. — Пригадайте, за яких видів діяльності ви швидше втомлюєтеся. Як знімаєте втому? — Чи робите ви перерви, виконуючи домашнє завдання? Покажіть, які вправи ви виконуєте під час перепочинку. — Вивчіть вправи для релаксації. Навчіться їх виконувати. — Які риси характеру позитивно впливають на здоров’я? — З характером пов’язані і здібності людини. Рівень здібностей, наприклад, певною мірою залежить від уміння наполегливо долати труднощі, не падати духом під впливом невдач, працювати організаційно, виявляти ініціативу. Творча гра «Найкраще я вмію...» Учитель пояснює правила: діти перекидатимуть м’ячика одне одному. Той, хто триматиме в руках м’ячик, має розказати про те, що він найкраще вміє робити. А всі решта мають це запам’ятати. Кожен, має починати з фрази ≪ Найкраще я вмію...≫ (розв’язувати приклади з математики, співати, танцювати, прибирати в кімнаті, вчити вірші, малювати, грати у футбол тощо), а закінчувати свою фразу словами ≪...Ось, який я молодець≫. Учитель починаєгру з себе. III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся про творчі здібності і про те, як їх розвивати. IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 134-137) — Розгляньте малюнки на с. 134. Доведіть: усе, що створила людина, є результатом її творчої діяльності. — Розгляньте портрети видатних людей. Що ви про них дізналися? — Чому виявлені здібності. потребують ПОСТІЙНОГО розвитку Й удосконалення? — Чи можна розвивати творчі здібності? Доведіть свою думку. — Що для цього потрібно робити? — Що дають розвинені творчі здібності? 2. Фізкультхвилинка..................................... V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Гра «На щастя — на жаль...» Утворіть коло і пограйте в гру ≪ На щастя — на жаль...≫. Один із вас починає придумувати історію. Наприклад: ≪ На жаль, я вчора загубив мобільний телефон≫. Той, хто сидить поруч, продовжує розповідь словами: ≪ Але, на щастя, це був мій старий телефон≫. Третій продовжує: ≪ Але, на жаль,...≫ — і так далі по колу. Запам’ятайте! Заняття творчістю дарують радість, задоволення, поліпшують настрій і зміцнюють здоров’я.
|