Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Урок № _____ дата _____⇐ ПредыдущаяСтр 25 из 25
Тема: ІГРАШКИ З ПОМПОНІВ Мета: продовжити ознайомлення учнів з різними прийомами роботи з нитками; навчати виготовляти іграшки за допомогою ниток; удосконалювати прийоми роботи з ножицями, клеєм та нитками; розвивати увагу, творчі здібності, охайність; виховувати самостійність, посидючість/любов до праці. Хід уроку І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. Привітання
2. Перевірка готовності до уроку 3. Упорядкування робочих місць II. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Повідомлення теми та мети уроку — Сьогодні на уроці ми продовжимо ознайомлення з різними прийо 2. Мотивація навчальної діяльності 3. Розповідь учителя — Що таке помпон? Помпон (фр. ротре — пишність, ошатність, англ. рот-роп, рот-рот) — ку-леобразна прикраса з ниток. Помпони можуть бути різних розмірів та кольору, виготовлені з різних матеріалів, наприклад, бавовни, шерсті, паперу та інших. Помпони — прекрасний матеріал для виготовлення іграшок та сувенірів. З помпонів можна зробити фігурки людей, чарівних звіряток, морських мешканців, птахів і комах. Букетик, виконаний з помпонів, можна подарувати мамі на день народження, а ялинка з помпонів стане відмінною прикрасою новорічного столу. Фізкультхвилинка 4. Демонстрування та аналіз зразка 1. Візьміть шаблони кілець та обведіть їх на картоні. 2. Виріжте два однакових кільця. 3. Складіть два кільця разом. 4. Рівномірно обмотайте кільця нитками для в'язання. 5. Розріжте ножицями по зовнішньому краю обмотані нитки. 6. Перев'яжіть міцною ниткою між двома половинками кілець. 7. Сильно затягніть та зав'яжіть таким чином, щоб нитки не розсипалися. 8. Зніміть кільця з помпона. 9. Розпушіть помпон, прокачавши його між долонями.
10. Зробіть ще декілька помпонів, можна різного кольору. 11. За допомогою голки та нитки з'єднайте помпони між собою. 12. На першому помпоні зробіть очі, ніс та ротик за допомогою намистинок, пластиліну та картону. 2) Повторення правил безпеки під час роботи. III. ПРАКТИЧНА РОБОТА УЧНІВ IV. ВИСТАВКА ТА ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ УЧНІВ На великому аркуші паперу, прикрашеному аплікацією із зелених листочків різного розміру, діти утворюють виставку. V. ПІДСУМОК УРОКУ — Що ми робили сьогодні на уроці? — Яку іграшку виготовляли?
|