![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Заняття 1. тема. поДорож До Країни геометриЧних ФігУр
тема. поДорож До Країни геометриЧних ФігУр мета: формувати вміння знаходити відмінності та спільні ознаки гео- метричних фігур різних типів; вибирати та розташовувати геометричні фі- гури; виховувати вміння застосовувати свої знання про час, розв’язувати логічні завдання, обґрунтовувати свою відповідь; знаходити багато варіан- тів розв’язання. Демонстраційний матеріал: набір геометричних фігур; площинні фігури казкових героїв. роздавальний матеріал: набір геометричних фігур, кулька з листом.
Хід заняття В и х о в а т е л ь
Доброго дня, малята! Одне до одного поверніться І лагідно усміхніться. Залітає велика повітряна кулька і до неї прикріплено листа, на якому написано: «Дорогі малята, запрошуємо вас вирушити в подорож до нашої країни. Хто ми — спробуйте відгадати. Ось я не стою і не стрибаю, жодного кута не маю. Хто я? — А ми у сторони протягли рівненькі відрізки, поміж них — чотири кути, як ріжки? Хто ми? — Персони ми зовсім не звичайні, фігури ми геометричні. Дорога до нас далека, з вами можуть трапитись незвичайні пригоди, але ми впевнені, що ви знайдете вихід, бо віримо, що ви розумні і кмітливі. До зустрічі!» — Діти, від кого цей лист? — А в якій країні живуть фігури геометричні? — А допоможе нам знайти країну геометричних фігур казковий герой. Розумний він, кругленький, На віконечку сидів, А потім стриб — І по доріжці побіг. — Хто це? (Колобок.) Веди нас, Колобок!
— Ось Зайченя доріжку закриває, нас з Колобком не пускає. Зараз впо- раємось із завданням, і доріжка буде вільна.
— Зайчик не хоче пропускати, мабуть, йому цікаво з нами.
|