Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 22. Тема: Міні-проект «Корисний йогурт»






Тема: Міні-проект «Корисний йогурт»

Мета: розвивати вміння працювати з інформаційними джерелами інтернет-ресурсами, вміння планувати свої дії, працювати в колективі, формувати поняття про корисні продукти харчування виховувати самостійність, наполегливість, товариськість.

Обладнання: картки, ілюстрації, інформаційні додатки.

Тип уроку: уроку засвоєння практичних знань і вмінь.

Хід уроку

І. Організаційний момент

Створення позитивного настрою на уроці.

Вчитель: Діти, давайте, перед тим, як ґрунтовно перейти до роботи, з’ясуємо, з яким настроєм ми будемо це робити. Подивіться одне на одного й посміхніться!

ІІ. Актуалізація опорних знань

1. Гра «Упізнай хто я?»

Вчитель зачитує опис живого організму, а учні повинні відгадати

Опис 1. Живе у прісних водоймах. Має вигляд невеликих рухливих зелених кульок. Кожна кулька складається з великої кількості клітин, кожна з яких за зовнішнім виглядом з’єднані між собою цитоплазматичними листками.

(Вольвокс)

Опис 2. Найпростіша багатоклітинна тварина. Тіло схоже на холодець, пронизане дрібними дірочками. Скелет утворений голками, які наповнюють мезоглею. Дуже живуча.

(Губка)

Опис 3. Багатоклітинний організм, живе у морській воді, має пластинчасту слань. Вона є їстівною рослиною і в деяких країнах вирощується штучно на морських фермах.

(Ульва)

2. Робота з картками.

Вчитель роздає картки, де зображені живі організми: хламідомонада, хлорела, дріжджі, бактерії, вольвокс, губка, ульва.

Учні підписують назву живого організму на картці.

ІІІ. План роботи над проектом.

1. Обговорення з учнями мети і завдань проекту, форми захисту.

2. Розподіл завдань між учнями класу, інструктаж з виконання роботи.

3. Ознайомлення з довідковою, художньо-науковою літературою, необхідною для виконання роботи.

4. Пошукова діяльність учнів.

5. Написати доповіді, складання стислого повідомлення з теми.

6. Підготовка фотоматеріалів малюнків.

7. Захист виконань робіт.

8. Оформлення презентацій з теми.

IV. Орієнтовні теми до міні-проекту «Корисний йогурт»

1. Історія виникнення йогурту.

2. Чим корисний живий йогурт

3. 10 причин оцінити йогурт по заслугах.

4. Як обрати корисний йогурт?

5. Рецепт приготування йогурту в домашніх умовах.

6. Інформаційні додатки з тем до міні-проекту «Корисний йогурт»

(Додаток до уроку 22)

Організація етапів роботи

№ п/п Етап роботи Результат
1. Ключове питання - Чим корисний йогурт?
2. Допоміжні питання - Із чого готують йогурт? - Які вітаміни і мікроелементи є в йогурті? - Який йогурт варто купувати в магазині?
3.Існуючі джерела: Літературні ІнтернетФото і відеоМатеріали Я знайшов інформацію у  
4.Фотокоментарі  
5. Висновки  
6.Я обов’язково усіх здивую: - коротким і цікавим матеріалом - цікавими малюнками - естетичним оформленням  

VI. Підсумок уроку.

Упорядкування інформації, яку отримали на уроці.

VII. Д/з Завершити роботу над оформленням проекту.


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.007 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал