Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 8. тема. спостереження за КішКою






тема. спостереження за КішКою

програмовий зміст: закріплювати уміння дітей розпізнавати кішку за зовнішніми ознаками; формувати навички вимовляти звуконасліду- вання; продовжувати вчити відповідати на запитання; розвивати увагу,


 

спостережливість, мислення, уміння декламувати невеликі вірші; вихо- вувати любов до тварин, бережливе ставлення до них, бажання догляда- ти за ними.

Словник: збагачувати словник іменниками: кошенята, кішечка, лапи, морда, прикметниками: пухнаста, м’якенька, прудка.

матеріал: кошик, кішечка — живий об’єкт, картинки із зображенням дитинчат кішки та інших тварин, страв (молоко, риба, м’ясо), шапочки для гри «Кішка і кошенята».

 

Хід заняття

— Сьогодні я йшла в дитсадок і знайшла ось цей кошик. Як ви думаєте, хто тут заховався? Для того, щоб це дізнатися, потрібно відгадати загадку:

І вусата, і хвостата

Ця тварина волохата. Любить рибу, любить м’ясо

І облизується ласо. (Кішка, кіт.)

— До нас прийшла кішечка Муся. Давайте з нею привітаємося.

Запитання до дітей

— Якого кольору у неї шерсть?

— Що є у кішечки на голові?

— Якого кольору очі?

— Який у неї хвостик?

— Чим умивається кішечка? Кішечка яка?

— Чим вона корисна?

— Чому її тримають удома?

— А що любить їсти кішечка?

— А кішечка когось шукає. Її дітки десь поділись. А як називаються її діт- ки? Як кішка їх кличе? Давайте допоможемо їх відшукати. Ми зараз із вами будемо кішечками і покличемо маленьких кошенят.

(Діти знаслідують кішку, вимовляючи «няв-няв», голосно і тихо.)

Кошенята виходять гратися на подвір’я.

— Скільки їх? А кішечок?

— Кішечка тепер заспокоїлась, зраділа.

— Серед цих страв оберіть ту, якою ми годуємо нашу кицю.

(Діти частують кішку.)

— Давайте розповімо нашій киці віршики. (Діти розповідають вірші.)

 

Є У МЕНЕ КиЦЯ МУРКА

Є у мене киця Мурка, Дуже мудра кішка.

Тільки скажеш: «Замазурка!» Умивається хоч трішки.


 

А синок її Васько Муркне: «Мила нене, Поки вип’ю молоко, Вмийся ти за мене».

 

КОТиК

Скочив котик, Сів на плотик, Має ротик

І животик.

Він біленький І чистенький, Гарний Мурко Мій маленький.

— Давайте всі разом заспіваємо киці пісеньку.

(Діти співають пісню «Сіра киця».)

Сіра киця вмилася, У вікно дивилася. Хвостиком махала, Кошенят чекала.

— Де мої малята? Сірі кошенята? Час уже їм спати,

Сірим кошенятам.

— Киці у нас дуже сподобалося, вона захотіла з нами погратися.

(Діти грають у гру «Кішка і кошенята».)

 

гра «Кішка і кошенята»

Дітей розподілити на підгрупи. Одні з них — «кішки», решта — «кошенята».

«Кішки» сидять перед дугою. «Кошенята» почергово підлазять під дугу і стрибають на обох ногах. За сигналом вихователя «кішки» починають нявкати. «Кошенята» по- вертаються на свої місця.

 

підсумок

— Про кого ми сьогодні розмовляли? (Відповіді дітей.)

 

 


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.007 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал