![]() Главная страница Случайная страница КАТЕГОРИИ: АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Урок № 30⇐ ПредыдущаяСтр 53 из 53
Тема. Жити по-християнськи. Мета: Допомогти учням відчути цінність життя по-християнськи, усвідомити те, що за рік дізналися і пережили багато важливого і потрібного. Підтримати в дітях переконання творити добро. Виховувати добрих, чуйних, скромних дітей, справжніх християн. Обладнання уроку: підручник, зошит з друкованою основою, плакат з кросвордом, фотовиставка, виставка творчих робіт учнів. Тип уроку: підсумковий, подорож. Хід заняття. І. Організація та мотивація навчальної діяльності. Любі діти, закінчилась мандрівка дорогою доброчинності. Ми учились бути християнами: добрими, чуйними, скромними, працьовитими, ввічливими, милосердними. Сьогодні ми повторимо, систематизуємо набуті знання, приймемо участь у практичних заходах. ІІ. Робота над новою темою. 1. Пропоную учням класу взяти участь у вікторині. Запитання: - Для чого світ створений Богом? (Світ створений для добра). - Оголосіть Золоте правило життя (Стався до інших так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе). - Чого навчитися нам у батьків? (Працьовитості, терпіння, любові, турботливості). - Хто перша вчителька для малої дитини? (Мама). - Чим важливе для тебе твоє ім’я? (Ім’я вчить бути схожим на святого, на честь якого тебе назвали). - Як нам допомагає віра, надія, любов? (Жити по-християнськи). - Як стати кращим? (Усвідомити, що життя людини має дати плід). - Що порушує брехня (Брехня – порушує мир нашої душі, знищує щирість і відвертість). - Що приносить любов до праці? (Наполеглива праця приносить радість). - Чим є джерело благ? (Слухняність та старанність). - Що означає для світу Різдво Христове? (Це прояв Божого милосердя й терпіння). - Яку чесноту означає примноження добра (Вдячний). - Хто особливо радують Христа? (Милосердні). - Для кого особливо важлива чуйність? (Чуйність важлива до тих, хто хворіє, сумує, потребує підтримки). - Що означає хоробрість? (Це не лише безстрашність, але й уміння долати свою слабкість). Висновки: Жити по-християнськи – мати всі позитивні чесноти характеру. 2. Робота з підручником. (с.122). Прочитати вірш Д.Білоуса «Коли в серці слово Боже» - Які слова з вірша для тебе найважливіші? 3. Гра «Збирачі чеснот» Учні вибирають риси характеру, які їм найбільш потрібні. (с.123). Перевірка. Визначення активних збирачів. 4. Евристична бесіда: - Як ти вважаєш, що означає «жити по-християнськи?» - Чого для цього треба навчитися? - А що вдалося вам засвоїти за цей рік, щоб наблизитися до життя по-християнськи? Поясни свій вибір. 5. Хвилинка відпочинку. Слухання пісні О. Старостенка «Істина одна». У кого істина? – тільки у Бога. 6. Розгадування кросворду. Зошит (с.50-51). Робота в парах. Перевірка (с.52). 7. Малювання настрою. (Музичний супровід). ІІІ. Підсумок уроку. Бесіда. - Діти, якою дорогою ми мандрували у третьому класі? - Чому навчила нас ця подорож? - Бажаю вам гарного відпочинку влітку?
|