Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Робота в парах. — Розкажіть одне одному про ваш улюблений одяг.






— Розкажіть одне одному про ваш улюблений одяг.

3. Фронтальна бесіда

— Чим вкрите наше тіло?

— Які ознаки має шкіра? Якою є її будова?

— Як одяг допомагає зберегти шкіру здоровою?

— Який одяг ми вдягаємо на ніч?

— Як називають одяг для уроків фізичної культури?

— Чому потрібно перевдягатися після школи?

— Які предмети верхнього одягу ви знаєте?

Запам’ятайте! Чистий одяг допомагає зберегти шкіру здоровою.

VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

Бесіда

— Чому важливо мати охайний вигляд?

— Яких правил особистої гігієни слід дотримувати?

— Як доглядати за одягом?

— Як доглядати за взуттям?


Урок № _____ Дата _____

Тема: ВІТАМІНИ І МІКРОЕЛЕМЕНТИ

Мета: поглибити знання учнів про вітаміни і мікроелементи, їх вплив на здоров'я; довести перевагу натуральних продуктів; розповісти про негативний вплив на і здоров'я смажених страв; виховувати навички культури і гігієни правильного харчування, бережливого ставлення до свого здоров'я; формувати мотиваційну установку на споживання корисної для здоров'я їжі.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Гра «Вільний мікрофон»

— Назвіть деякі ознаки інфекційних хвороб.

— Що потрібно робити, щоб не захворіти на інфекційну хворобу?

— Згадайте, які призначення лікаря ви виконували, коли хворіли.

— Назвіть правила поведінки під час епідемії грипу.

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні наш урок присвячений вивченню основ правильного повноцінного харчування та його впливу на здоров’я людини. Під час уроку ми навчимосявибирати їжу, корисну для здоров’я, яка містить вітаміни різних груп

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Розповідь учителя з елементами бесіди

— Якщо вчасно не пообідати, організм посилає вам сигнали.

— Що ви відчуваєте, коли голодні?

— Що ви відчуваєте, коли хочете пити?

— їжа забезпечує організм енергією і будівельними матеріалами для росту.

Шлях їжі починається в порожнині рота, де вона пережовується і стравоходом опускається у шлунок. Там їжа розм’якшується і виштовхується у кишківник.

У кишківнику поживні речовини всмоктуються в кров. Кров розносить їх по всьому організмові. Печінка, жовчний міхур і підшлункова залоза виробляють

спеціальні речовини, що сприяють процесу травлення.

Запам’ятайте! їжа забезпечує організм енергією і будівельними матеріалами

для росту

2. Робота за підручником (с. 38-40)

— Що слід робити, щоб бути здоровим, активним, бадьорим, нормально рости і розвиватися?

— Чим багаті корисні продукти?

— Що таке вітаміни?.

— Що означає перша частина слова ≪ вітаміни≫ у перекладі з латинської мови?

— У яких продуктах містяться вітаміни?

— Які назви вітамінів ви знаєте?

— Яка користь вітаміну А?

— Розгляньте малюнки на с. 38. У яких продуктах міститься вітамін А?

— Для чого корисний вітамін В?

— Розгляньте малюнки на с. 39 вгорі. У яких продуктах міститься вітамін В?

— Для чого корисний вітамін С?

— Розгляньте малюнки на с. 39 унизу. У яких продуктах міститься вітамін С?

— Доведіть, що нестача вітамінів може призвести до порушення здоров’я і розвитку.

— Які мікроелементи ви знаєте?

— Доведіть, що кожний мікроелемент виконує певну роль в організмі.

— Розгляньте малюнки на с. 40 угорі. У яких продуктах містяться кальцій і фосфор?

— Розгляньте малюнки на с. 40 унизу. У яких продуктах міститься залізо?

3. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.008 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал