Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття №19






Тема: Голосні звуки (повторення)

Мета: закріпити знання учнів про голосні звуки; розвивати слухову увагу, фонематичне сприймання, артикуляційну та дрібну моторику, навички звуко-буквеного аналізу та синтезу слів; виховувати інтерес до логопедичних занять.

Обладнання: Логопедичні зошити №1 «Грамотійко», предметні картинки.

Хід заняття

1. Вимовте голосні звуки. Прочитайте вірш.

АОІУИЕ

Ці звуки у пісні тягнуться дзвінко, можуть заплакати і закричати.

В темному лісі можуть аукати, в люлі дитятко заколисати

2. Вставте букви, що позначають голосні звуки.

С. м т. гр м. ш. в. дм. дь п. нгв. н

Л. сь сл. н к. шк. м. т. л. к к. нг. р.

Р. сь р. к с. б. к.. л. нь кр. к. д. л

3. Складіть схеми слів за зразком.

Зразок.

Черепаха

-е/-е/-а’/-а

Бебер, білка, вовк, лисиця, жирафа, слон, акула, мавпа, удав.

4. Розгляньте малюнок. Що вилікував Айболить кожній тварині? Складіть і запишіть речення за поданою схемою та зразком.

Зразок.

Лікар вилікував акулі зуби.

 

5. Підсумок заняття.

 


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.006 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал