Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






ІІІ. Вивчення нового матеріалу






Суміжні кути та їхні властивості

(урок з комп’ютерною підтримкою в 7 класі)

Тема: Суміжні кути та їхні властивості

Мета:

· домогтися засвоєння учнями означення суміжні кути

· навчити учнів будувати суміжні кути, довести теорему і наслідки з неї, розглянути різні види кутів;

· вдосконалювати навички розв’язування задач про суміжні кути

· розвивати творчу активність учнів, створювати умови для вияву ініціативи учнів під час вибору завдань, формувати навички логічного мислення, вміння аналізувати і робити висновки;

· виховувати прагнення до самовдосконалення, задоволення пізнавальних потреб.

 

Учні повинні:

· усвідомити поняття про суміжні кути;

· застосовувати теорему до розв’язування задач;

· здійснювати самоперевірку та працювати за алгоритмом;

· розв’язувати вправи різного рівня складності.

Форми та методи роботи:

· групова форма роботи;

· елементи взаємодіючого навчання

 

Обладнання та матеріали:

модель суміжних кутів, таблиця 1, слайди про суміжні кути.

ПЛАН УРОКУ

1. Організаційна частина.

2. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів.

3. Вивчення нового матеріалу.

4. Розв’ язування задач.

5. Підсумок уроку та повідомлення домашнього завдання.

 

ХІД УРОКУ

І. Організаційна частина уроку

Девіз: Предмет математики настільки серйозний, що не варто втрачати нагоди зробити

його трохи цікавішим.

Блез Паскаль

ІІ. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів

Запишемо тему нашого уроку «Суміжні кути та їхні властивості»

а) Учень, викликаний до дошки, виконує завдання:

- побудуйте два доповняльні промені с і а;

- який кут утворюють ці промені, яка його величина;

- нарисуйте промінь b, що проходить між сторонами розгорнутого кута;

- сформулюйте аксіому вимірювання кутів.

б) Завдання класу.

Учні відкривають презентацію Суміжні кути.ppt (слайд 2), називають доповняльні півпрямі. Після натискання клавіші «пробел» на моніторі з’являються правильні відповіді.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу

Введення поняття «суміжні кути»


Поделиться с друзьями:

mylektsii.su - Мои Лекции - 2015-2024 год. (0.005 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал